Ana Sayfa > Sigorta > SİMPAŞ SİGORTA ARACILIK HİZM.LTD.ŞTİ.
SİMPAŞ SİGORTA ARACILIK HİZM.LTD.ŞTİ.

SİMPAŞ SİGORTA ARACILIK HİZM.LTD.ŞTİ.

Bayilik/Franchise Bilgileri
Bayilik Türü: Bayilik
Bayilik Şartları: SİMPAŞ SİGORTA; HAZİNE MÜSTEŞARLIĞININ 2010/31-34-35-36 SAYILI KARARNAMELERİNDE YER ALDIĞI TARZDA ŞUBE TESİS EDEREK, BULUNDUĞU BÖLGEDE BİRDEN FAZLA SİGORTA ŞİRKETİNİ TEMSİL ETTİRİP REKABETÇİLİK SINIRLARINI ZORLAYARAK RAKİPLERİYLE KOLAYLIKLA REKABET EDEBİLEN VE BU SAYEDE İMAJ VE FİYAT ALTERNATİFİ AÇISINDAN GÜÇLENEREK MEVCUT PORTFÖYÜNDEN DAHA FAZLA GELİR TEMİN EDECEK, SİGORTA ÜRÜNLERİNİN TANITIM, DANIŞMANLIK VE SATIŞINI YAPARAK, PORTFÖYÜNÜ TEMSİLCİLİĞİNİ YAPACAĞI 20 SİGORTA ŞİRKETİNİN İMKÂNLARIYLA GELİŞTİRİP KAZANCINI ARTIRACAK, ACENTELİĞİNDEN İSTEDİĞİ KAZANCI ELDE EDEMEYEN ACENTE SAHİPLERİ, SİGORTA ŞİRKETLERİNDE ÇALIŞMIŞ SATIŞ TEMSİLCİLERİ VE SİGORTA ACENTELİKLERİNDE ÇALIŞMIŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ ARAMAKTADIR.
Bayilik Paket İçeriği:
Bayilik Verilecek Yerler: İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ HER AN SİZE YAKIN BİR SİMPAŞ SİGORTA MUTLAKA VARDIR. HEDEFİMİZ 81 İL VE İLÇELERİ.
Yatırım Maliyeti: Şube tesisi esnasında yapılacak olan 3.000.00 TL.resmi kuruluş masrafları ve 5.000.00 TL.şube teminatı sizin tarafınızdan karşılanacaktır. Ayrıca İstanbul dışında kurulacak şubenin bulunduğu şehirdeki şube kuruluş masrafları şubeye aittir.
Ortalama Kar Marjı: GELİR VERGİSİ( KURUMLAR VERGİSİ )BİZE AİT OLMAK ÜZERE SİSTEM ÜZERİNDEN TAHAKKUK EDEN KOMİSYONUN % 70'İ VERİLMEKTEDİR.
Reklam Katılım Ücretleri: Şubelerimizden; Reklam Katılım Ücreti, Muhasebe Ücreti, Hızlı Teklif Program Ücreti v.s. adı altında hiç bir ücret talep edilmez. Kuruluş ve Teminat masrafları haricindeki her türlü masraf Şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.
Gelirden Pay: ÖDÜLLER....ÖDÜLLER....ÖDÜLLER....
Ek Hususlar: ACENTELİĞİMİZİ DİĞER ACENTELİKLERDEN AYIRAN EN BÜYÜK ÖZELLİK ŞEFFAF BİR YAPI VE PAYLAŞIMCI BİR ZİHNİYET. LÜTFEN İNTERNET SİTEMİZDE YER ALAN MEVCUT ŞUBELERİMİZİ ARAYARAK BİZİ BİZİMLE ÇALIŞANLARA SORUN.
Firma Bilgileri
Sektör: Sigorta
Kuruluş Yılı: 1976
Çalışan Sayısı: 150
Firma Merkezi: İSTANBUL
Şube Sayısı: 130
Firma Tanıtım
1976 yılından itibaren bugüne kadar sektörde yerini almakta olup, 1981 yılında kurumsal yapısı ile faaliyete geçmiş sigorta sektöründe güven ve çağdaş teknoloji ile hizmet kalitesini hep önde tutmuştur.
Ev-İşyeri Yangın,Hırsızlık, Deprem, Kasko-Trafik - Nakliyat-İnşaat-Montaj – Sağlık,Hayat ve Bireysel Emeklilik sigortaları konusunda güven, istikrar ve kaliteli hizmetiyle köklü bir geçmişe dayanan bilgi ve deneyimlere sahiptir.
Hizmetler
Araç Sigortası
Konut Sigortası
İş yeri sigortası
Seyahat Sigortası
Mühendislik Sigortası
Deprem Sigortası
Tarım Sigortası
Nakliyat Sigortası
Hayat Sigortası
Sağlık Sigortası
Bireysel Emeklilik
Sigortası
İletişim
Yetkili:ELİF GÖKSU (ŞUBELER KOORDİNATÖRÜ)
Adres:MOLLA GÜRANİ MAH. ADNAN MENDERES VATAN BULVARI UĞUR APT. NO: 35/1 FATİH - İSTANBUL
Tel:0212 588 34 80 Pbx
0506 793 26 17
Faks:0212 632 50 42
Web:www.simpassigorta.com
[ Bayilik Talebi Gönder ][ Mesaj Gönder ]

Görüntülenme Sayısı: 31489

SİGORTA ACENTELERİ SİGORTA BAYİLERİ ACENTE ŞUBELERİ ŞUBELİK VEREN ACENTELER BAYİLİK VEREN ACENTELER

Kullanım Sözleşmesi