Ana Sayfa > Bayilik Fırsatları > CİVİL’in yeni şubesi Eskişehir açıldı

CİVİL’in yeni şubesi Eskişehir açıldı

Yüzde yüz yerli sermaye ile müşterilerine Sağlıklı ve hijenik olarak tekstil, kozmetik, aksesuar ve anne ürünleri sunan Civil - Çocuk - Anne mağazalar zinciri, Eskişehir’de açılan mağazasıyla büyümeye devam ediyor. 12 Ocak Cumartesi günü açılışı gerçekleşen Civil, Eskişehir halkına kaliteli ve modern alışveriş imkanı sunuyor.

Her ay yeni bir mağazayı faaliyete geçiren Civil Bebek – Çocuk – Anne mağazalar zinciri, 35. Mağazasını 12 Ocak Cumartesi günü Eskişehir’de açtı. 1000 metrekarelik alanda hizmet verecek olan mağaza açılışına Civil Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yıldıran, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Tic. Odası Bşk. Vekilleri İskender Bayar, Mustafa Önder, Odun Pazarı Belediye Başkan Vekili Mustafa İnan ve daha birçok önemli isim katıldı. “Civil Patlamış Mısır Şenliği” kapsamında müşterilere ücretsiz patlamış mısırın dağıtıldığı mağaza açılışına Eskişehir halkı büyük ilgi gösterdi. Yeni mağazasında 15 çalışana istihdam sağlayan Civil, Toplamda 715 çalışana ulaştı. Marka zenginliği ve geniş ürün yelpazesinin yanında uygun fiyat politikasıyla da müşterilerinin memnuniyetini kazanan CİVİL’in toplam mağazalarının büyüklüğü ise 36.000 m2’ye ulaşmış oldu.Müşterilerine internetten de www.civilim.com alışveriş yapma keyfi sunan, aynı zamanda online alışverişlerinde 30 gün içinde iade etme ve kapıda nakit ödeme şansı da veren CİVİL, toplamda 600 markaya ait 20 Bin çeşit ürünle hizmet veriyor ve her sezonda 7 Bin farklı modeli müşterilerine sunuyor.

Civil Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yıldıran; ”Türk tüketicisi, kesinlikle ithal ürüne itibar etmiyor. Çin malı ucuz ürünlere olan ilgi eskilerde kaldı. Yerli üretim her sektörde özellikle tekstilde tekrar hak ettiği yere geliyor. Şu anda piyasada satılan ürünlerin arasında Bebek ve çocuk kıyafetleri kanserojen ve insan sağlığına zararlı birçok madde de içeriyor. Civil Bebek – Çocuk marketler zinciri olarak tekstil, kozmetik, aksesuar ve anne ürünlerinde müşterilerine en sağlıklı ve en hijyenik ürünleri sunmak birinci vazifemiz. Civil, Türkiye’de 35 şubesi ve 715 çalışanı ile “ANNE - BEBEK - ÇOCUK” sloganından yola çıkarak tüm ihtiyaçlara cevap vermek ve en iyi hizmeti müşterilerine sunmak üzere mağaza sayısını arttırmaya devam ediyor. Üretilen ürünler “Made in İstanbul” referansıyla Civil’de başlı başına bir marka gücü ve etkisi oluşturacaktır” açıklamasında bulundu.

31.01.2013

Görüntülenme Sayısı: 1795

çocuk giyim bebek giyim

Kullanım Sözleşmesi